Obecnie prowadzimy rekrutację:

Serwisant aplikacji mMedica

Wymiar zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, odpowiedzialna będzie za

  • serwis aplikacji mMedica,
  • diagnozowanie i usuwanie bieżących problemów z aplikacją,
  • ewidencję świadczeń medycznych sprawozdawanych do NFZ

Wymagania:

  • znajomość aplikacji mMedica lub innych aplikacji medycznych,
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Zapraszamy do  wysyłania aplikacji na adres: biuro@grupamediam.pl

Praktykant/ka IT

Opis stanowiska:

  • Serwis sprzętu komputerowego
  • Instalacja oprogramowania na stacjach klienckich przy pomocy systemów zdalnej pomocy
  • Konfiguracja urządzeń sieciowych

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość systemów Windows
  • Znajomość funkcjonowania sieci LAN
  • Znajomość protokołów TCP/IP, FTP, DNS, DHCP
  • Umiejętność serwisowania oraz konfigurowania sprzętu komputerowego

Oferujemy:

  • Zdobycie cennej wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie IT
  • Umowę o praktyki
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zapraszamy do  wysyłania aplikacji na adres: biuro@grupamediam.pl